سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ
بخشنده باش نه با تبذیر و اندازه نگهدار و بر خود سخت مگیر . [نهج البلاغه]
اهالی بصیرت
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» دانلود سخنرانی افشاگرانه حسن عباسی درباره مذاکرات ومسائل اقتصادی

سخنان دکتر حسن عباسی در همایش بین المللی دو قرن مقاومت بوشهر؛

دانلود سخنرانی افشاگرانه حسن عباسی در باره مذاکرات و مسائل اقتصادی

 

دانلود فیلم (حجم: 18MB)

فیلم فوق 12 دقیقه است، اما کل سخنرانی حدود 45 دقیقه است که می‌توانید فایل‌های صوتی و تصویری را از لینک‌های زیر دریفافت نمائید:

دانلود فایل صوتی:

لینک1

لینک2

 

دانلود فایل تصویری:

لینک1

لینک2

لینک3

ادامه مطلب...

نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » اهالی بصیرت ( جمعه 93/12/29 :: ساعت 2:37 عصر )


»» از پول های کثیف تا مهدی هاشمی+فیلم

از پول های کثیف تا مهدی هاشمی+فیلم

چند روز پیش و زمانی که  وزیر کشور در نشست سراسری روسای پلیس مبارزه با مواد مخدر صراحتا از پول های کثیفی که در سیاست هزینه می شود صحبت کرد ، خیلی ها معنی پول کثیف را درست نمی دانستند . اینکه به کدام پول کثیف گفته می شود و کدام پول تمیز است . کسی هم در آن میان نیامد تا توضیح دهد .و تکلیف تمیزی و کثیفی پول ها را مشخص کند .
 
خود آقای وزیر هم چند روز بعد و زمانی که ادعاهایش حسابی خبر ساز شد عنوان کرد که از صحبت هایش برداشت بد شده و حتی بخش هایی از آن تحریف شده است .
 
اما دراین  میان عده ای وظیفه خود دانستند تا در راستای روشن کردن اذهان عمومی درخصوص معنی و مفهوم پول کثیف کاری کنند . پس دست به کار شدند ...


ادامه مطلب...

نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » اهالی بصیرت ( چهارشنبه 93/12/27 :: ساعت 9:16 عصر )
»» به گفته خودش ، علی مطهری باید محاکمه شود ...!!!

به گفته خودش ، علی مطهری باید محاکمه شود ...!!!

Untitled-2.jpg78نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » اهالی بصیرت ( سه شنبه 93/12/26 :: ساعت 11:56 عصر )
»» رسانه‎های سعودی چگونه با سخنان یونسی علیه ایران تبلیغات کردند؟

گزارشی از عملیات گسترده «ایران هراسی» در منطقه با اسم رمزی که یونسی ابلاغ کرد!

""21-7-1391IMAGE634857212 3 " 35932656 "

مدیریت پروژه ایران هراسی، ادعایی است که محمدجواد ظریف از ابتدای روی کار آمدن دولت یازدهم به عنوان دستاورد سیاست خارجی دولت مطرح کرده است. با این حال و برخلاف ادعاها، اظهارات اخیر علی یونسی دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقلیت های مذهبی با واکنش منفی رسانه های خبری و مردم منظقه مواجه شده و موجی گسترده از  ایران هراسی را در آستانه دستیابی به فتوحاتی مهم در منطقه خاورمیانه کلید زده است.

علی یونسی روز یکشنبه 17 اسفند در «همایش بزرگ هویت ایرانی» در «مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن» با بیان اینکه « در حال حاضر عراق نه فقط حوزه تمدنی نفوذ ماست بلکه هویت، فرهنگ، مرکز و پایتخت ماست و این مسئله هم برای امروز است و هم گذشته.» افزود: «چرا که جغرافیای ایران و عراق غیر قابل تجزیه است و فرهنگ ما غیر قابل تفکیک است. پس ما یا باید با هم بجنگیم و یا یکی شویم.»

دستیار ویژه حسن روحانی در امور اقوام و اقلیت‌های مذهبی در ادامه با تأکید بر این‌که «از منافع مردم منطقه دفاع می‌کنیم چرا که همه آنها مردم ایران هستند»، افزود: «همه کسانی که در فلات ایران زندگی می‌کنند مورد حمایت ما خواهند بود و از آنها در برابر خطر تحجر اسلامی، تکفیر و الحاد، سلطه عثمانی جدید، سلطه وهابیت، سلطه غرب و صهیونیستم دفاع می‌کنیم.» 

ادامه مطلب...

نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » اهالی بصیرت ( یکشنبه 93/12/24 :: ساعت 1:54 صبح )


»» من نگرانم...

من نگرانم...

« ... من البتّه همین‌جا این را عرض بکنم: این تیمی و هیئتی که رئیس جمهور محترم برای مذاکرات هسته‌ای گذاشته‌اند، مردمان امین و مردمان خوبی هستند. ...... البتّه بااینکه این دوستان و این برادران برادران خوبی هستند، برادران امینی هستند و می‌دانیم که دارند برای صلاح کشور تلاش می‌کنند،  درعین‌حال‌من‌نگرانم؛ 
چون طرف مقابل، طرف حیله‌گری است. از جمله‌ چیزهایی که غالباً پنهان می‌ماند از چشمها، حیله‌گری اشخاص یا جهاتی است که دارای ظاهر بزرگ و فربهی هستند؛ آدم فکر نمی‌کند که اینها هم حیله‌گر باشند. خب امروز آمریکا ظاهر فربهی دارد؛ قدرت مالی، قدرت اقتصادی، قدرت سیاسی، قدرت نظامی، قدرت امنیّتی، و غفلت می‌شود از اینکه همین دستگاه صاحب قدرت، اهل موذی‌گری‌های آدم‌های ضعیف هم باشد، ولی هست؛ اهل حیله‌گری است، اهل خدعه است، اهل خنجر از پشت زدن است؛ این‌جوری است ...
»

1393/12/21

دلواپسیم 120نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » اهالی بصیرت ( شنبه 93/12/23 :: ساعت 12:7 عصر )
»» قبح شکنی تکخوانی زنان در تماشاخانه ایرانشهر

تلاش جدید برای جابجا کردن خط قرمزهای اعتقادی

در ادامه حرمت شکنی‌های اخیر در عرصه موسیقی گروهی در حال آزمون و خطا برای سنجش آستانه تحمل مردمان انقلابی ایران بوده و سعی می کنند با حرکت های منقطع واکنش شهرمندان معتقد را ارزیابی کرده و به این روش به خیال خود خط قرمزها را بالاتر ببرد.
حواشی مربوط به بحث آوازخوانی بانوان برای مردان نامحرم در حالی ادامه دارد که اخیرا ورود فقها به قضیه نیز باعث نوعی روشنگری برای مخاطبان شده است. تقریبا تمامی فقها متفق القول بر این امر تاکید کرده اند که آوازخوانی زنان برای مردان نامحرم مفسده برانگیز است و باید از آن جلوگیری شود. 
 
در همین شرایط اتفاقی در اختتامیه جشنواره تصویرسال رخ داده که واقعا اسفناک است؛ مساله اینجاست که در جمعه شب گذشته و اختتامیه تصویرسال حضور که به صورت مختلط در سالن حضور داشتند شاهد تک خوانی یک زن بودند!
 
ادامه مطلب...

نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » اهالی بصیرت ( پنج شنبه 93/12/21 :: ساعت 7:16 عصر )
»» مهر مجوز ارشاد پای کشف حجاب یک گروه موسیقی زنانه در لندن

مهر مجوز ارشاد پای کشف حجاب یک گروه موسیقی زنانه در لندن

گروه «ماه بانو» که این روزها بحث بر سر تک‌خوانی «سحر محمدی»، عضو تک‌خوان این گروه بالا گرفته بود، با مجوز وزارت ارشاد به لندن سفر کرد و در حال برگزاری یک کنسرت هستند. سحر محمدی با انتشار تصویری از خود اعلام کرد: «در روز جهانی زن، حجاب خودم را کنار زدم تا به جهان اعلام کنم زنان ایرانی نیاز به آزادی دارند... ما را کمک کنید!»
 
سحر محمدی یکی از دو خواننده گروه «ماه بانو» در مراسمی که در لندن و در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیه برپا شده بود، اعلام کرده است که «در روز جهانی زن، حجاب خودم را کنار زدم تا به جهان اعلام کنم زنان ایرانی نیاز به آزادی دارند... ما را کمک کنید!»
 
ادامه مطلب...

نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » اهالی بصیرت ( سه شنبه 93/12/19 :: ساعت 2:19 عصر )
»» پاسخ صریح رسایی به اظهارات هاشمی+فیلم

پاسخ صریح رسایی به اظهارات هاشمی:

همنوایان با نتانیاهو و صهیونیست ها در فتنه88

 

دانلود کلیپ

هاشمی رفسنجانی:

در مهمترین پروژه دولت که تلاش می‌شود به سرانجام برسد و تیم مذاکره کننده هسته‌ای نیز مورد حمایت رهبری است، باز این دلواپسان چه بر سرشان می‌آورند و با نتانیاهو همزبان شده‌اند.

حمید رسایی:

اول اینکه نتانیاهو با مذاکرات مخالف است. چون معتقد است آمریکایی‌ها نباید همین امتیازهای بی‌ارزش را هم به ایران بدهند در حالی که منتقدین در مجلس مخالفند چون معتقدند که چرا دولت در برابر این همه امتیاز نقد به چند امتیاز نسیه دلخوش کرده است؛

ثانیاً آیا ما با نتانیاهو همنوا شده‌ایم یا کسانی که در کودتای فتنه سال 88 با آنها همراه شدند و در جریان ضدسوریه دقیقاً اتهاماتی را که غرب به بشار اسد می‌زد را تکرار کردند؟نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » اهالی بصیرت ( دوشنبه 93/12/18 :: ساعت 3:17 عصر )
»» حذف نمادهای اقتدار ایران از روی اسکناس در دولت بنفش

حذف نماد انرژی هسته‌ای و حدیث پیامبر(ص) در طرح جدید اسکناس 5 هزار تومانی

اسکناس 50 هزار ریالی جدید با طرح سردر دانشگاه تهران رونمایی شد. در طراحی این اسکناس، از دو دهنه میانی از 4 دهنه سردر دانشگاه تهران استفاده شده است. در پایین سردر، تصویری از نقوش اسلیمی برگرفته از معماری ایرانی - اسلامی به کار رفته است. 


IMG_20150304_144054


اما نکته جالب در اسکناس جدید، حذف یک نماد و یک حدیث است. در اسکناس قبلی، افزون بر حدیث مشهور پیامبر اعظم «دانش اگر در ثریا هم باشد، مردانی از سرزمین پارس بدان دست خواهند یافت»، نماد شهیر انرژی هسته‌ای هم که به میمنت دستیابی دانشمندان جوان کشورمان به دانش بومی هسته‌ای طراحی شده بود، دیده می‌شد.

اما در طرح جدید هر دو مورد حذف شده و به جای آنها تصویر سردر دانشگاه تهران جایگزین شده و بیت معروف «‌توانا بود هر که دانا بود ز دانش دل پیر برنا بود» از حکیم ابوالقاسم فردوسی به همراه ترجمه لاتین آن میان سردر نقش بسته است.   
جالب توجه است که در تصویر پس زمینه اسکناس جدید، سردر دانشگاه تهران با رنگ بنفش پررنگ خودنمایی می‌کند که هیچ تطبیقی با رنگ اصلی و نمای واقعی نماد دانشگاه مادر کشور ندارد! علاوه بر آن با توجه به مشابهت طرح اسکناس 50 هزار ریالی جدید با نمای اسکناس‌های قدیمی 50تومانی  بی‌توجهی به بار روانی این موضوع نیز قابل ذکر است.نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » اهالی بصیرت ( چهارشنبه 93/12/13 :: ساعت 8:43 عصر )
»» انتشار رمان مستهجن «لولیتا» در فروشگاه های کتاب کشور

وضعیت تأسف‌بار نظارت بر روند مجوزهای کتاب

Wdzpz6s1EjWp

توجیهی که اخیرا برای چاب و صدور مجوز کتابهای موهن و مساله دار می شود، قابل تامل است. چند روز پیش یکی از مسئولین در وزارت ارشاد گفته بود: مگر چند نفر با این کتاب ها فاسد می شوند.

توجیهاتی از این دست که راه را برای گسترش صدور مجوز به کتابهای موهن و ضد اخلاقی باز کرده است، در آخرین دسته گلی مجموعه اداره کتاب به آب داده است. رمان لولیتا که در زمان انتشار به زبان اصلی در فرانسه، انگلیس، آرژانتین، نیوزیلند، آفریقای جنوبی و آمریکا موهن شناخته شد، اخیرا و به فراوانی در کافه های تهران و برخی فروشگاههای کتاب دست به دست می شود و شاید مسئولین امر با این استدلال که «مگر چندنفر فاسد می شوند؟» هم قرار است دست روی دست بگذارند.

نوشتن کتاب یا ترجمه آن در کشورهای همسایه و انتقال آن به ایران، ایده جدیدی است که متخلفان در این حوزه به شدت آن را دنبال می کنند. بعد از چاپ کتاب موهن «من این نسل» در آذربایجان و انتقال آن به ایران که نویسنده اش (سردبیر خبرگزاری کتاب) مورد تقدیر معاونت فرهنگی ارشاد هم قرار گرفت! حالا رمان مستهجن لولیتا که اتفاقا فیلم مستهجنی نیز از روی آن ساخته شده بود، در کافه های تهران و کتاب فروشی ها دست به دست می شود.

لولیتا در افغانستان ترجمه و به چاپ رسیده است و قیمت ریالی نیز بر روی آن هک شده است. همین مسئله نشان می دهد که کتاب برای مصرف کننده داخلی و با هدف خاص به چاپ رسیده است.

ادامه مطلب...

نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » اهالی بصیرت ( سه شنبه 93/12/12 :: ساعت 9:7 عصر )


   1   2      >
»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

تربیت یافتگان غرب و شرق
جناب آقای ظریف خجالت بکش!
یا از روی ناآگاهی است یا خیانت
آموزش حجاب
واردات یونجه از فرانسه!
شهدا زنده اند...
واردات کالا ازکشورهای دیگرسبب تعطیلی بسیاری ازواحدهای تولیدی شده
نوروز
مکارم: برای حل مشکلات اقتصادی به رفع تحریمها دلخوش نباشیم
چرا حجاب؟!
به تو مدیونم همیشه....
[عناوین آرشیوشده]

>> بازدید امروز: 69
>> بازدید دیروز: 147
>> مجموع بازدیدها: 371799
» درباره من

اهالی بصیرت
مدیر وبلاگ : اهالی بصیرت[886]
نویسندگان وبلاگ :
بداغی (@)[0]

علیرضا (@)[0]» پیوندهای روزانه

مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی [2]
گفتگوی دینی
کانون گفتمان قرآنی
معارف قرآن
آوینی
مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه
سایت جامع دفاع مقدس [1]
شهدا
فرهنگ ایثار و شهادت
نورالشهدا
صبح
منجی [1]
سبکبالان [1]
فارس نیوز [1]
پایگاه خبری رجانیوز [2]
[آرشیو(30)]

» فهرست موضوعی یادداشت ها
حکومت مهدوی و وظایف منتظران[18] . سیاسی[10] . عطر انتظار[5] . فوتبال[3] . امام خمینی[2] . جوشقان . کتاب . وعده آب و برق مجانی .
» آرشیو مطالب
دی 91
بهمن 91
اسفند 91
فروردین 92
اردیبهشت 92
خرداد 92
تیر 92
مرداد 92
شهریور 92
مهر 92
آبان 92
آذر 92
دی 92
بهمن 92
اسفند 92
فروردین 93
اردیبهشت 93
خرداد 93
تیر 93
مرداد 93
شهریور 93
مهر 93
آبان 93
آذر 93
دی 93
بهمن 93
اسفند 93
فروردین 94
اردیبهشت 94
خرداد 94
تیر 94
مرداد 94
شهریور 94
مهر 94
آبان 94
آذر 94
دی 94
بهمن 94
اسفند 94

» لوگوی وبلاگ


» لینک دوستان
پردیس
عطر ظهور
..:: وزنه سیاسی ::..
.عاشق خدا .
لحظه های آبی( سروده های فضل ا... قاسمی)
سرباز ولایت
فرزانگان امیدوار
شین مثل شعور
نگارستان خیال
قلمدون
ندای ماهین
نشریه حضور
جریان شناسی سیاسی - محمد علی لیالی
حامد ذوالفقاری
طب سنتی@
وبلاگ شخصی محی الدین اله دادی
*شهرستان بجنورد*
آقاشیر
صراط مستقیم
پیام نمای جامع
وبلاگ گروهیِ تَیسیر
ارمغان تنهایی
کوثر ولایت
داستان های جذاب و خواندنی
تسنیم
قافیه باران
امام خمینی(ره)وجوان امروز
مشکات نور الله
سرباز حریم ولایت
نت سرای الماس
وب سایت رسمی جوشقان
فرهنگی نوین
سربازان گمنام امام زمان
به سوی ظهور
جاوید باد ایرن
پرچم‌های سیاه شرق
سکوی هشتم
حجت بن الحسن العسکری امام زمان(عج)
سربازی در مسیر
رنگی ها در ورزش ها

» صفحات اختصاصی

» طراح قالب